Canon 6d + mälukaart + akutald

EOS 6D on 20,2 megapiksline täiskaader CMOS-sensoriga kaamera, millel on 11 punktiline autofookus ja kuni 4,5 kaadrit sekundis sarivõte. Kaameral on Full-HD videoreziim, sisseehitatud Wifi ja GPS. Analoog akutald, mis sobib Canon 6D kaamerale. Akutalda saab korraga panna 2 x LP-E6 akut või 6 AA patareid. 

1 385,70 €

Komplekti kirjeldus

Akutallal on vertikaalasendis päästikunupp, et vertikaalasendis oleks pildistada sama mugav kui horisontaalsendis. Akutallaga kahekordistad pildistusaega ning muudad kaamera käepärasemaks.

Komplekti sisu

EOS 6D on 20,2 megapiksline täiskaader CMOS-sensoriga kaamera, millel on 11 punktiline autofookus ja kuni 4,5 kaadrit sekundis sarivõte. Kaameral on Full-HD videoreziim, sisseehitatud Wifi ja GPS.

 

Rendi seda kaamerat!

Garantii 3 aastat. 

Kaameraga tuleb kaasa 4 tunnine koolitus.

Küsi ka järelmaksu ja fototehnika kindlustust!

 


Põhiomadused
• Uus 20,2 megapiksline täiskaader CMOS-sensor
• 11 autofookus (AF) punkti
• Sarivõte 4,5 kaadrit sekundis (järjest kuni 1250 kaadrit)
• ISO tundlikkus 100-25600 (laiendatav 50-102400)
• Full-HD (1080p) lahutusvõimega videorežiim koos käsijuhtimisega
• 14-bitine A/D konverteerimine ja DIGIC 5+ kujutise töötlusprotsessor
• Keskkonnakindlam kui 5D Mark II
• 8,11cm (3,2") ja 1, 04 milj.pikslse lahutusvõimega LCD-ekraan
• Kõrge dünaamilise ulatuse režiim (HDR)
• 3,5mm mikrofonisisend, lisaks sisseehitatud mikrofon ning valjuhääldi
• Live View režiim ning kolm autofookustamise režiimi
• HDMI väljund
• Wifi
• GPS

20,2 megapiksline täiskaader CMOS sensor
Pildista kõrgekvaliteedilisi fotosid 20.2 MP CMOS-sensori ja Digic 5+ protsessoriga. Värvid on kirkad ja loomulikud ning detailid joonistuvad väga hästi välja nii tumedatel äärealadel kui ka väga eredatel aladel.

Kvaliteetne töö hämarates valgustingimustes
EOS 6D pildistada kvaliteetse pildi mistahes rasketes valgustustingimustes. Tänu suurele ISO tundlikkuse vahemikule 100-25 600 (laiendatav 50-102 400) võib käest pildistada kasvõi kuuvalguses.

11-punktiline automaatteravustamine
EOS 6D-l on uus 11-punktiline AF-süsteem, mis võimaldab täpset teravustamist ka eriti hämaras ( kuni -3EV)

Kiire sarivõte
Sagedusega kuni 4,5 kaadrit sekundis saab pildistada järjestikku kuni 1250 JPEG pilti või 17 RAW (UHS-I mälukaardiga).

HDR-reziim
HDR-reziimis tulevad detailid väga hästi esile ka varju ja ereda valgusega aladel.

Full-HD videosalvestus
Naudi täiskõrglahutusega video filmimist 1080p resolutsiooniga. Manuaalkontroll ja suur valik Canoni EF-seeria optikat võimaldavad filmida maksimaalse kvaliteediga filme.

Suurepärane heli kvaliteet
EOS 6D salvestab digitaalse stereoheli diskreetimissagedusel 48 kHz ja annab kasutajale suure kontrolli heli seadetele.

Pildi töötlus kaameras
Alusta piltide töötlemisega juba enne koju jõudmist – näiteks kasuta kaamerasisest RAW-konverteerimist.

Mõeldud kasutamiseks keerulistes oludes
Magneesiumist korpus annab aparaadile tugevuse ja vastupidavuse ilma kaalu lisamata. Tolmu ja niiskuse kaitseks on kaamera varustatud ilmastikukindlate tihenditega.

Wifi
EOS 6D on esimene sisseehitatud Wifi-ga Canoni EOS-kaamera. See võimaldab otse kaamerast printida Wifi printeritesse või saata pildifailid otse YouTube, Facebooki, telefoni, tahvel- või lauaarvutisse.
Kasutades EOS Remote App-i, saab juhtid 6D-d ka Androidiga või iOS-ga seadmelt. Saab muuta kaamera määranguid, vaadata Live pilti, või vajutada päästikut.

GPS
Sisseehitatud GPS-ga saab märkida pildile juurde koordinaadid või salvestada oma teekond. Teekonna salvestamiseks ei pea kaamera olema isegi sisselülitatud.

Analoog akutald, mis sobib Canon 6D kaamerale. Akutalda saab korraga panna 2 x LP-E6 akut või 6 AA patareid. Akutallal on vertikaalasendis päästikunupp, et vertikaalasendis oleks pildistada sama mugav kui horisontaalsendis. Akutallaga kahekordistad pildistusaega ning muudad kaamera käepärasemaks.

Lood kinnitatakse välklambi pesasse. Loodil on horisontaal ja vertikaalsuunaline stabiilsusmull. Hea abimees arhitektuuri ning maastike pildistamisel, kus juba paari kraadine kalle võib rikkuda kompositsiooni ning lõpptulemuse.

 


Lood on valmistatud kristallselgest akrüülist. Lood on väike, kerge ning mugav kaasas kanda.

 

Sandisk Extreme PRO SDHC seeria kaartidel on ülekandekiirus 90MB/s, lugemiskiirus 95mb/s, mis on enam kui piisav nii HD, 3D kui ka 4K video salvestamiseks. Vastab standartidele C10, U3. Komplektis RescuePro kaarditaastamise tarkvara. Eluaegne garantii.