Aputure Trigmaster Plus II saatja-vastuvõtja-pult 1tk (Nikonile)

59,00 €

Uus

Trigmaster Plus II on usaldusväärne 2,4 GHz raadiosignaaliga saatja-vastuvtja. Päästke välk lahti toas või õues ilma, et peaks muretsema segajate või äparduste pärast. Usaldusväärsus on üle 99,99%. Super-režiimis saate välgu või kaamera päästa 500 m kuni ühe kilomeetri kauguselt! Sobib ka stuudiovälkude avamiseks. Komplektis on 1 saatja-vastuvõtjat.

 

Garantii 2 aastat.

Rohkem infot

Rohkem infot

Tehnilised näitajad:
Mõõdud: 92.5 x 53 x 29.5mm
Toide: 1.5V AAA aku/patareid(x2)
Signaal: 2.4G wireless
Maksimum töökaugus: Super modes 500 meetrit, lisa saatjaga kuni 1000 meetrit.
Kanaleid: 6

Tsoone: 4
Maksimaalne välgusünkroon: 1/320s (sõltub kaamerast)
Standby režiim: 200 tundi
Töörežiim: 80 tundi

 

Neli tsooni
Juhtige kokku kuni nelja tsooni (A/B/C/D) koos või eraldi. Neid võib nimetada ka gruppideks. Tsoone on võimalik aktiveerida kaameral olevast saatjast. Lisaks välkudele töötab see ka kaamerate päästmisel.

Releerežiim
Relay-režiim võimaldab kaugjuhtimist välgu või kaamera päästmiseks kuni 500 meetri kauguselt. Kolmas seade edastab signaali veelgi kaugemale. Enamasti kasutatakse kaugelt kaamera päästmiseks spordiüritustel, safaritel, jne. Kasutada on võimalik ka tsoone ja päästa korraga mitte ühte vaid mitut kaamerat või välku.

 

Sidepäästiku režiim
Päästke kaamera JA välklamp samaaegselt käes olevast päästikust nautides samal ajal täielikku liikumisvabadust. Seda on võimalik kasutada paljudel erinevatel eesmärkidel.

 

Ühilduv kõrgepinge välkudega
Vanadel välkudel on sageli kõrge pinge. Trigmaster Plus II töötab välklampidega, mille pinge on kuni 300 V. See välistab päästikute võimaliku kahjustamise. Ärge põletage seadmeid sisse. Nautige turvalist kasutamist.

 

Toiteindikaator
Erinevalt vanematest päästikutest on Trigmaster Plus II päästikul aku indikaator. See näitab kuut võimsuse taset ja punane hakkab vilkuma patarei tühjenemisel. See on loodud pikaajaliseks kasutamiseks, seega pole vaja patarei eluea pärast muretseda. Kahe AA patareiga on ooteaeg kuni 200 tundi ja kasutusaeg 80 tundi.

 

Ühilduvus Trigmaster toodetega
Trigmaster Plus II ühildub kõigi vanemate Aputure 2,4G päästikutega. Seega, kui teil on arsenalis vanemaid tooteid, siis aitab see päästik võimalusi veelgi täiendada.

Seonduvad tooted

30 toodet samas kategoorias