SLIDE KAMERA HKR-1 KAAMERAKRAANA

790,00 €

Uus

Slide Kamera HKR-1 kaamera kergkraana on seade, mis pakub erinevaid võimalusi filmiefektide saavutamisel. See on professionaalne vahend, mis võimaldab teha sujuvaid üles-alla liikumisega võtteid kohtades, mis ilma kraanata oleksid operaatori jaoks võimatud. See võimaldab näidata stseeni erinevate nurkade alt tagades samas liikumissujuvuse. Komplekti ei kuulu videojalad.

 

Garantii 2 aastat.

 

Rohkem infot

Rohkem infot

HKR-1 kaamerakraana teleskoopdisain võimaldab muuta noole pikkust vastavalt režissööri vajadustele.

 

Liikumisulatus:
Kraana teleskoopdisain võimaldab reguleerida noole pikkust vahemikus 1435 ja 1940 mm. Soovitud asendi fikseerimiseks on kraana noolel neli lukustusnuppu. Lukustusnupu lahti keeramine võimaldab juhtida kraana noolt ja saavutada kraana kinnitusplaadi soovitud nurk. Slide Kamera HGO-2 pöördpead pole komplektis, kuid see on kraana korrektseks kasutamiseks asendamatu. Me soovitame tungivalt osta komplekt koos HGO-2 pöördpeaga. Vertikaalne liikumisulatus maksimaalselt välja sirutatud noolega: 2300 mm

 

Ehitus:
Slide Kamera HKR-1 kraana koosneb kaamerakraanast, vastukaal (vastukaalu alus, kaalupommid ja kinnitusmutrid). Kraana nool on tehtud tugevast ehitusprofiilist, mis tagab kõrge jäikuse ja seadise vastupidavuse. Profiilidel on ka roostevastane kaitse välitingimustes kasutamiseks. Lisaks on kraanal erinevad nupud ja kangid, mis võimaldavad noolt soovitud asendisse lukustada.

 

Universaalsus:
Paigaldusaugud võimaldavad lisaseadmete kinnitamist. Kraana kinnitusplaadile võib paigaldada kaamera kaaluga kuni 5 kg.

 

Komplekti kuulub:
Slide Kamera HKR-1 kaamerakraana

 

Vastukaal: vastukaalu alus, kaalupommid (4x2 kg, 2x1 kg, 2x0,5 kg), kaks turvamutrit.
Kasutusjuhend

 

Kaamerakraana pead pole komplektis, kuid see on kraana korrektseks kasutamiseks asendamatu. Me soovitame osta komplekt koos HGO-2 pöördpeaga.

Seonduvad tooted

30 toodet samas kategoorias