DJI Phantom 4 droon

1 599,00 €

Uus

 • DJI Phantom 4 on nutikaim lendav kaamera, mille DJI eales valmistanud on. Phantom 4 on võimeline lendama intelligentselt ühe sõrmeliigutusega, automaatselt luua sujuvaid jälgivaid kaadreid, lennata takistustest üle ja ümber ning palju muud. Lendamine pole eles varem olnud nii lihtne ja lõbus.

Garantii 2 aastat.

Rohkem infot

Rohkem infot

Tehnilised andmed:
  • Väldi automaatselt eesolevaid takistusi
  • Jälgi liikuvaid objekte automaatselt kasutades ActiveTrack-i
  • TapFly võimaldab lennata ühe vajutusega
  • Smart Return Home toob Phantomi "koju" ja seda takistusi vältides
  • Lennuaeg kuni 28 minutit ja raadius kuni 5 kilomeetrit (FCC) / kuni 3,5 kilomeetrit (CE)
  • Maksimaalne kiirus 72 km/h (Sport režiim)
  • Integreeritud Gimbal, kaamera stabiilsuse parandamiseks ja sujuvama pildi saamiseks
  • Optimiseeritud Vision Positioning System tõstab positsioneerimiskõrguse kuni 10 meetrini  TapFly

  Uues TapFly režiimis piisab Phantom 4 juhtimiseks kõigest tahvelarvuti või nutitelefoni ekraanile vajutamisest. See on eriti kasulik siis, kui juhtkangidega lendamine osutub sinu jaoks esmapilgul liiga keeruliseks või soovid keskenduda kadreerimisele mitte drooni juhtimisele. TapFly režiimis töötavad ka takistusi tuvastavad süsteemid ning tänu sellele suudab Phantom 4 iseseisvalt takistusi vältida. Lisaks saab DJI GO rakenduses ühe nupulevajutusega Phantom 4 stardipaika turvaliselt tagasi tuua, kasutades Smart Return Home funktsiooni.

  Visuaalne jälgimine

  ActiveTrack režiim ühendab endas tubli koguse teadust ning suure koguse ulmet. Vahet pole, kas sa jooksed, suusatad, kihutad autoga või sõidad kanuuga kosest alla - Phantom 4 võtab selles režiimis kasutusele nii subjekti jälgimise, tuvastamise kui takistuste vältimise ning lendab sinuga kaasa. Niimoodi saad sina, sel ajal kui Phantom 4 tiirutab sinu ümber, keskenduda järgmise kärestiku ületamisele või triki tegemisele. Kui ActiveTrack režiimis Phantom 4 drooni lennutrajektoorile mõni takistus peaks ette tulema, hinnatakse edasilendamise võimalusi ning droon kas läheb sellest mööda või jääb ühele kohale hõljuma.

  Lenda kauem

  Kombineerides üliefektiivsed mootorid suure mahutavusega 5350 mAh liitiumakuga, saavutatakse Phantom 4 drooniga kuni 28 minutiline lennuaeg. Integreeritud toitehaldus, tasakaalustatud laadimine ning nutikas laadimine koos tühjakslaadimise kaitsega tagavad maksimaalse akude vastupidavuse ning eluea. Integreeritud Lightbridge tehnoloogia võimaldab samal ajal lennata Phantom 4 drooniga kuni 5 kilomeetri kaugusele ning samal ajal näha ka 720p HD eelvaadet oma nutiseadmes ning säilitada täiskontroll lennumasina üle.

  Sport Režiim

  Uhiuus Sport režiim toob kiiruse kõikjale. Mõeldud pigem edasijõudnud pilootidele. Integreeritud gimbal ja uus aku asend, tagavad parema raskuskeskme asukoha, mis koos kõrgemale tõstetud mootoritega tagab parema reaktsiooni kiiruse ja uus täpne juhtimissüsteem, mis kõik kokku muudavad lendamise suurtel kiirustel ohutumaks.

  Omadused:

  Õhusõiduk

  • Arenendatud aerodünaamika ja stabiilsus

  DJI Phantom 4 kere on dsiainitud veel saledamaks ning aerodünaamilisemaks, mistõttu saab sellega lennata kiiremini, tuulepuhangud mõjutavad seda veel vähem ning tulemuseks on veelgi täpsem juhtimine. Sügavalt integreeritud gimbal ning aku uus asukoht parandavad oluliselt Phantom 4 raskuskeset, muutes tasakaalu, paindlikkuse ning täpsuse oluliselt paremale tasemele. Samas on Phantom 4 raam valmistatud magneesiumsulamist, lisades lennumasinale jäikust ning vastupidavust, samal ajal vähendades olulisel määral vibratsiooni.

  • Mitmed lennurežiimid

  Uus Phantom 4 on piisavalt paindlik - vastates erinevate kasutajate vajadustele. Position režiimis saab kasutada satelliitidega ning Vision positioning asukoha määramist; TapFly, ActiceTrack ning Intelligent Flight lennurežiime. Sport režiim lisab paindlikkust ning tõstab maksimumkiiruse 72 km/h peale, samal ajal säilitades GPS ning Vision Position positsioniseerimise. Atti režiimis hoitakse Phantom drooni kõrgus samal tasemel, kuid GPS positsioneerimine lülitatakse välja.

  • Lenda tunduvalt kauem

  Lenda kuni 28 minutit* ja kuni 5km kaugusele, omades täielikku kontrolli kaamera üle ja nähes kõike, mida kaamera näeb.
  *Vaiksetes oludes, püsiva tempo juures.
  **Testitud lagedal alal, kus pole segajaid.

  Vision positsioneerimine

  • Tajub ja väldib

  Eesotsas olevad sensorid, kombineeritud uue võimsama protsessoriga, annavad Phantomile reageerimisvõime ja oskuse vältida erinevaid takistusi. Lisaks on täiustatud DJI Vision Positioning System, mis parandab positsioneerimis võimekust, et oleks ohutum ja kindlam lennata siseruumides.

  • Vajuta ja lenda

  Phantom 4 reageerib sinu puudutusele. TapFly režiimis lihtsalt puudu otsepilti oma nutiseadmes, et saata Phantom 4 lendama selles suunas. Takistusi tajuva süsteemi abil saad muretult vaadata teda lendamas.

  • ActiveTrack

  Phantom 4 tunneb ära määratud liikuva objekti, lendab selle järgi ja hoiab seda kaadris. Ja seda kõike ilma lisavarustuseta.

  Kaamera

  • Võimekas kaamera

  Talleta iga hetke eepilise aerovideona või aerofotona. DJI Phantom 4 kasutab uuendatud kaamerat, mis talletab sinu seiklusi ning mälestusi 12 megapiksliste fotodena või 4K videotena. Videosalvestuseks saab kasutada nii Cinema 4K kui 4K UHD lahutusvõimet kuni 25 kadrit/sek, või hoopis FullHD videoid kuni 120 kaadrit/sek. Tänu parendatud optikale on kaameral asfääriline objektiiv, mille vaateväli 94°, vähendatud moonutused ning veelgi väiksem kromaatiline aberratsioon. Lisaks on objektiivi hüperfokaalne kaugus toodud ühe meetri peale, mistõttu saab drooni kasutada ka kõrgete objektide lähivõteteks.

  • Professionaalne järeltöötlus

  Phantom 4 kaamera toetab kümmet erinevat värviprofiili - alates Vivid profiilist mis tõtstab värviküllasust ja kontrastsust kuni professionaalidele suunatud suure dünaamilise ulatusega Cine-D ning D-Log profiilideni. Viimased on eriti sobivad just suurema järeltöötluse seisukohalt. Tänu Adobe DNG RAW failide toele on ka fotode järeltöötlus tehtud väga paindlikuks, võimaldades Photoshop või Lightroom programmis muuta rohkem kui värvitasakaalu.

  • Integreeritud Gimbal

  DJI Phantom 4 kaamera on varustatud uusima stabilisaatorisüsteemiga. Selles on kasutusel U-raami struktuur, mis tagab parema stabilisatsiooni. Gimbal Control Unit vahetab konstantselt andmeid drooni Inertial Measurement Unit süsteemiga ning ka juhtpuldiga, ennetades liikumissuuna muutumisi. Tulemuseks on ülitäpne gimbali juhtimine, jäädes ±0.03° sisse. Kombineerides see kvaliteetse vibratsioonisummutusega - sujuv videosalvestus on tagatud iga ilmaga.

  Lisaks:

  • Intelligentne positsioneerimine

  Phantom 4 kasutab kokku 24 satelliiti samaaegselt, et enda asukohta täpselt ja kiirelt tuvastada. Selleks utiliseeritakse nii GPS kui GLONASS asukoha määramise süsteeme. Tulem - Phantom 4 teab lennu ajal täpselt oma asukohta, kaugust piloodist ning oskab vajadusel ka iseseisvalt maanduda samas kohas kust õhku tõusti.

  • Automaatsed lennulogid

  Rakendus salvestab automaatselt kogu lennulogi - selle alla kuuluvad lennuplaanid, lennukestvused, asukohad, kaugused ning kiirused. Kasutaja saab hiljem vaadata täpset lennuinfot, vaadata mis asendis olid juhtpuldi kangid ning vajadusel, probleemi esinemisel kogu infot DJI tugimeeskonnaga jagada.

  • Tagavarasüsteemid

  Nendeks harvadeks juhtudeks, kus kompassilt või sensoritelt tulevad andmed on ebakorrapärased - nendeks juhtudeks on juba ennetavalt Phantom 4 varustatud tagavarasüsteemidega. Kaks kompassi ning kaks IMU süsteemi võimaldab droonil saada infot kahest allikast, võrrelda infot ning sellest lähtuvalt alati õiged otsused teha. Seda ikka selleks, et Phantom 4 vales suunas lendama ei hakkaks või liiga kiirelt maaga kontakti ei looks.

  • Algajate režiim

  Phantom 4 algaja reziim piirab drooni lennukõrguse 30 meetriga ning keelab kaamera kallutamise. Niimoodi saab uus piloot drooni juhtimisega turvaliselt tutvuda. Algaja režiimi välja lülitades on maksimaalne kõrgus algselt piiratud 120 meetriga õhkutõusmise punktist, kuid seda saab tõsta maksimaalse 500 meetri peale. Lisaks saab hiljem muuta ka maksimaalset lennukaugust.

  • Kohandatav juhtpult

  DJI Phantom 4 kaugjuhtimispult on varustatud tundlike juhtkangidega ning erinevate juhtnuppudega ning selle tööraadius on kuni 5 kilomeetrit. See teeb drooniga filmimise ja pildistamise pea sama lihtsaks, kui kaamerat enda käes hoides. Sul käeulatuses on eraldi nupud nii fotode tegemiseks kui videote salvestamiseks, võimalus peatada droon autonoomses režiimis ja ka kaamera kalde juhtimise funktsionaalsus. Lisaks on puldil ka kaks nuppu, mille funktsiooni saab kasutaja ise määrata.

  DJI GO

  • DJI GO

  DJI GO on kõik mida sa vajad lendamiseks, loomiseks, jagamiseks ja ühendamiseks. Ühilduv Phantomi ja Inspire seeriaga, Osmoga, ja enamaga.

  • SDK tugi

  Phantom 4 on avatud tarkvara ja riistvara arendusele läbi DJI SDK.

  Spetsiaalne seljakott

  Saadaval on ka Phantom 4-le spetsiaalselt disainitud seljakott. Kott, mis hoiab turvaliselt Phantomit paigal, kus on ruumi laadijatele ja varu akudele ja isegi 15-tollisele sülearvutile. See seljakott annab võimaluse kõik vajalik endaga alati kaasas kanda.

  PÜSI ÕHUS

  DJI Care Protection Plan on teenus, mis tagab rahu. Kattes tekkinud kahjud sinu DJI õhusõidukile, gimbalile või kaameratele normaalse kasutuse juures.

30 toodet samas kategoorias