Canon EF 70-200mm F4.0 L IS USM

Hea pakkumine! Canon EF 70 - 200mm F4.0 L IS USM

1 099,00 €

Uus

Kompaktne ja kerge telefoto-zoomobjektiiv, mis sisaldab endas maailma esimest 4-stopi pildistabilisaatorit, ning Canoni parimat L-seeria optilist lahendust. See objektiiv on mõeldud teiste seast välja paistma nii oma valge korpuse kui ka ülima jõudlusega.  

 

Garantii 3 aastat.

Küsi ka järelmaksu ja fototehnika kindlustust!

 

Rohkem infot

Rohkem infot

• L-seeria optika

• Kerge ja kompaktne

• 4-stopi pildistabilisaator

• f/4 kogu zoomi ulatuses

• fluoriit ja UD läätseelemendid

• Kiire autofookus

• Tolmu- ja pritsmekindel

• Super Spectra vääristus

• Ümmargune ava perfektseks tausta udustamiseks

• Vutlar ja valgusvarjuk komplektis

 

4-stopi pildistabilisaator

EF 70 - 200 mm f/4 L IS USM sisaldab endas maailma esimest ülimalt täpset 4-stopi pildistabilisaatorit, mis teeb võimalikuks teleobjektiivi kasutamise ka käest pildistamisel. Võimalikud on säriajad, mis on 4 stoppi lühemad kui muidu käe pealt pildistades oleks (näiteks 1/200 sekundi asemel 1/15 sekundit). Stabiliseeritud paanimiseks on olemas stabilisaatori režiim "2", mis lülitab välja horisontaalse korrigeerimise, ning pildistabilisaator töötab ainult vertikaalse telje korrigeerimisega.

 

L-seeria kvaliteet

See objektiiv sisaldab endas Canoni kõrgeima standardi L-seeria optikat, ehituskvaliteeti, usaldusväärsust ja kasutusmugavust. Objektiiv on ilmastikukindel ja seega ei pääse objektiivi sisse niiskus ja tolm, ning võid teda kasutada ka väga karmides tingimustes.

 

Kerge

Pikkusega kõigest 172mm ja kaaluga 760g on EF 70 - 200 f/4 L IS USM ideaalne reisidel kaasas kandmiseks ilma kvaliteedis ja kiiruses kompromisse tegemata.

 

Pidev ava f/4

Suur ava f/4 toob kasutajani hämmastava jõudluse kehvades valgustingimustes ja suure kontrolli teravussügavuse üle. Ava f/4 on võimalik kogu fookuskauguse ulatuses võimaldades fotograafidel kasutada kiireid säriaegu ka zoomides kuni 200mm-ni

 

Fluoriit ja UD läätseelemendid

See objektiiv sisaldab endas üht fluoriit- ja kaht UD läätselementi, mis korrigeerivad erinevad värvidefektid. Tulemuseks on selge, kõrge kontrasti ja moonutusteta kujutis kogu zoomi ulatuses.

 

Kiire, vaikne autofookus

Ringikujuline USM mootor võimaldab ülikiiret autofookust, olles samaaegselt peaaegu kuulmatu. Võimalik on ka pidev manuaalne fokusseerimine ilma vajaduseta fokusseerimisrežiimi vahetuseks. Objektiivi minimaalne fokusseerimiskaugus on 0,28m kogu fookuskauguse ulatuses.

 

Super Spectra vääristus

Super Spectra vääristus hoiab ära helked ja peegeldused, mis tekivad objektiivide kasutamisel digikaameratega, kus valgus peegeldub sensorilt objektiivi sisse tagasi. Vääristus aitab hoida ka täpset värvitasakaalu ja kõrget kontrasti.

 

Meeldiv tausta udustamine

Ümmargune ava võimaldab perfektset tausta udustamist pildistades suure avaga - ideaalne sügavusefekti tekitamiseks, ning objekti taustast isoleerimiseks.

 

Lisavarustus

EF 70 - 200 mm f/4 L IS USM objektiiviga tuleb kaasa vutlar ja valgusvarjuk.

Lisainfo

TootjaCanon
VahemikTele
TüüpZoom
SobivusTäiskaader
StabilisaatorStabilisaator
BajonettCanonile

Seonduvad tooted

30 toodet samas kategoorias