Canon EF 70-300mm F4.0-5.6 IS USM

Hea pakkumine! Canon EF 70 - 300mm F4.0 - 5.6 IS USM

499,00 €

Uus

Edasiarendatud 3-stopi pildistabilisaatori tehnoloogiat kasutav EF 70 - 300 f/4 - 5.6 IS USM on ideaalne telefoto-objektiiv hämaras ja aeglaste säriaegadega pildistamisel.

 

Garantii 3 aastat.

Küsi ka järelmaksu ja fototehnika kindlustust!

Rohkem infot

Rohkem infot

Taskukohase hinnaga võimsus

• 3-stopi pildistabilisaator

• UD element parandab pildikvaliteeti

• Super Spectra vääristus

• Ümmargune ava tagab meeldiva tausta udustamise

• Kiire, vaikne autofookus

 

Taskukohane võimas suurendus

Võimas, aga mõistliku hinnaga EF 70 - 300 f/4 - 5.6 IS USM meeldib loodus- ja spordifotograafidele, kes soovivad teravaid fotosid ka käest pildistades. APS-C kaamera ees kasutades on objektiivi fookuskaugus 112-480mm (35mm ekvivalent).

 

Pildistabilisaator

EF 70 - 300 f/4 - 5.6 IS USM sisaldab endas Canoni 3-stopi pildistabilisaatorit, mis teeb ta ideaalseks käest pildistamiseks. Canoni pildistabilisaator võimaldab fotograafidele kasutada säriaegu, mis on kuni 3-stopi pikemad ilma foto udustumiseta. Pildistabilisaatori režiim "2" korrigeerib ainult vertikaalse värina ja on seega ideaalne paanimiseks. Pildistabilisaator on ideaalne objekti jälitamiseks või liikuvast sõidukist pildistamisel.

 

UD läätseelement

UD (ülimadala dispersiooniga) läätseelement korrigeerib kromaatilised aberratsioonid, et saavutada ülikõrge lahutusvõime ja kontrast kogu fookuskauguse ulatuses ilma subjekti servades olevate koledate värvidefektideta. Kasutusel on ainult pliivaba klaas.

 

Super Spectra vääristus

Super Spectra vääristus hoiab ära helked ja peegeldused, mis tekivad objektiivide kasutamisel digikaameratega, kus valgus peegeldub sensorilt objektiivi sisse tagasi. Vääristus aitab hoida ka täpset värvitasakaalu ja kõrget kontrasti.

 

Meeldiv tausta udustamine

Ümmargune ava võimaldab perfektset tausta udustamist pildistades suure avaga - ideaalne sügavusefekti tekitamiseks, ning objekti taustast isoleerimiseks.

 

Kiire autofookus

Objektiivi micro USM mootor võimaldab ülikiiret ja vaikset autofookust, mis koostöös võimsa protsessori ja uute algoritmidega on kiirem kui inimsilm.

 

Lisavarustus

Lisavarustuses on saadaval valgusvarjuk ja objektiivi vutlar.

Lisainfo

TootjaCanon
VahemikTele
TüüpZoom
SobivusTäiskaader
StabilisaatorStabilisaator
BajonettCanonile

Seonduvad tooted

30 toodet samas kategoorias