Canon EF 50mm F1.2 L USM

Tarneaeg on 7-12 tööpäeva

Hea pakkumine! Canon EF 50mm f/1.4 USM

1 369,90 €

Uus

Jagades tiitlit kõige suurema avaga objektiivile, on EF 50 mm f/1.2 L USM tõsine tööriist hämaras pildistamisel, teravussügavuse kontrolli all hoidmisel, ning pildistamisel siseruumides ilma välklambita.

 

Garantii 3 aastat.

Küsi ka järelmaksu ja fototehnika kindlustust!

Rohkem infot

Rohkem infot

L-seeria ehitus ja optika

• Suur ava f/1.2

• Kiire, vaikne USM autofookus

• Super Spectra vääristus

• Ümmargune ava suurepäraseks tausta udustamiseks

• E-TTL II kaugusinfo saatmine

• Vutlar ja valgusvarjuk

 

L-seeria kvaliteet

See objektiiv sisaldab endas Canoni kõrgeima standardi L-seeria optikat, ehituskvaliteeti, usaldusväärsust ja kasutusmugavust. Objektiiv on ilmastikukindel ja seega ei pääse objektiivi sisse niiskus ja tolm, ning võid teda kasutada ka väga karmides tingimustes.

 

Suur ava f/1.2

Suur ava f/1.2 võimaldab kasutada lühemaid säriaegu pildistades hämaras, ilma vajaduseta kasutada välklampi. Suur ava võimaldab ka täielikku kontrolli teravussügavuse üle.

 

Meeldiv tausta udustamine

Ümmargune ava võimaldab perfektset tausta udustamist pildistades suure avaga - ideaalne sügavusefekti tekitamiseks, ning objekti taustast isoleerimiseks. EF 50 mm f/1.2 on ideaalne portreede fotografeerimiseks.

 

Kiire, vaikne autofookus

Ringikujuline USM mootor võimaldab ülikiiret autofookust, olles samaaegselt peaaegu kuulmatu. Võimalik on ka pidev manuaalne fokusseerimine ilma vajaduseta fokusseerimisrežiimi vahetuseks.

 

Super Spectra vääristus

Optimiseeritud Super Spectra läätsevääristused vähendavad peegeldumisest tekkivaid pildidefekte, mis tekivad digipeegelkaameratel, kui valgus sensorilt objektiivi sisse tagasi peegeldub. Spetsiaalne vääristus aitab ka reprodutseerida tõetruimaid värve ja suurendada kontrasti.

 

E-TTL II särimõõtmine

Objektiiv saadab kaugusinformatsiooni tagasi kaamera E-TTL II välklambisüsteemi, et tagada optimaalne säritus igas võttesituatsioonis.

 

Lisavarustus

EF 50 f/1.2 L USM objektiiviga tuleb kaasa vutlar ja valgusvarjuk

Lisainfo

TootjaCanon
TüüpNormaal
Fix / ZoomFix
SobivusTäiskaader
BajonettCanonile

Seonduvad tooted

30 toodet samas kategoorias

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka: