Canon EF 24-105mm F4.0 L IS USM

899,00 €

Uus

Kui sulle on tähtis nii objektiivi kvaliteet kui ka mobiilsus, on su parimaks valikuks EF 24 -105 f/4 L IS USM, mis on professionaalne kerge standard-zoomobjektiiv.

 

Rendi seda objektiivi!

Garantii 3 aastat.

Küsi ka järelmaksu ja fototehnika kindlustust!

Rohkem infot

Rohkem infot

L-seeria optika

• Kerge 4,3x zoomiga objektiiv

• f/4 kogu fookuskauguse ulatuses

• 3-stopi pildistabilisaator

• Super UD ja asfäärilised läätseelemendid

• Kiire autofookus

• Super Spectra vääristus

• Ümmargune ava perfektseks tausta udustamiseks

• Vutlar ja valgusvarjuk komplektis

 

L-seeria kvaliteet

See objektiiv sisaldab endas Canoni kõrgeima standardi L-seeria optikat, ehituskvaliteeti, usaldusväärsust ja kasutusmugavust. Objektiiv on ilmastikukindel ja seega ei pääse objektiivi sisse niiskus ja tolm, ning võid teda kasutada ka väga karmides tingimustes.

 

Pidev ava f/4

Suur ava f/4 toob kasutajani hämmastava jõudluse kehvades valgustingimustes ja suure kontrolli teravussügavuse üle. Ava f/4 on võimalik kogu fookuskauguse ulatuses võimaldades fotograafidel kasutada kiireid säriaegu ka zoomides.

 

 

Pildistabilisaator

EF 24 -105 f/4 L IS USM sisaldab endas Canoni pildistabilisaatorit, mis võimaldab kasutada kuni 3-stoppi pikemat säriaega, tehes objektiivi ideaalseks käest pildistamiseks. Pildistabilisaatorist on kõige rohkem kasu hämaras pildistamisel, objekti jälitamisel või päevasel ajal liikuvast sõidukist pildistamisel.

 

Super UD ja asfäärilised läätseelemendid

See objektiiv sisaldab endas Super UD (ülimadala dispersiooniga) klaaselementi, mis elimineerib teisesed kromaatilised aberratsioonid, ning asfääriline lääts korrigeerib sfäärilised aberratsioonid. Tulemuseks teravad, ülikõrge kontrastiga, moonutusteta fotod kogu zoomi ulatuses.out colour fringing at subject outlines.

 

Kiire, vaikne autofookus

Ringikujuline USM mootor võimaldab ülimalt täpset, kiiret ja vaikset autofookust. Lisaks sellele on võimalik ka pidev manuaalne teravustamine ilma fookustamisrežiimi vahetamata. Minimaalne fokusseerimiskaugus on 0.45m kogu fookuskauguse ulatuses.

 

Super Spectra vääristus

Optimiseeritud Super Spectra läätsevääristused vähendavad peegeldumisest tekkivaid pildidefekte, mis tekivad digipeegelkaameratel, kui valgus sensorilt objektiivi sisse tagasi peegeldub. Spetsiaalne vääristus aitab ka reprodutseerida tõetruimaid värve ja suurendada kontrasti.

 

Meeldiv tausta udustamine

Ümmargune ava võimaldab perfektset tausta udustamist pildistades suure avaga - ideaalne sügavusefekti tekitamiseks, ning objekti taustast isoleerimiseks.

 

Lisavarustus

EF 24 - 105 mm f/4 L IS USM objektiiviga tuleb kaasa vutlar ja valgusvarjuk

Lisainfo

TootjaCanon
VahemikLainurk
TüüpZoom
SobivusTäiskaader
StabilisaatorStabilisaator
BajonettCanonile
VahemikNormaal
VahemikTele

Seonduvad tooted

30 toodet samas kategoorias

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka: