Canon EF 24-70mm F4.0 L IS USM

Tarneaeg on 7-12 tööpäeva

Hea pakkumine! Canon EF 24-70mm f/2.8 L II USM

749,90 €

Uus

Kerge EF 24-70mm F4.0 L IS USM zoomobjektiiv, milles on kasutusel Canoni uuem tehnoloogia. Varustatud värinastabilisaatori ja autofookusmootoriga, sel on ilmastikukindlate tihenditega korpus, asfäärilised läätsed ja Super Spectra vääristused klaaspindadel.

Küsi ka järelmaksu ja fototehnika kindlustust!

Garantii 3 aastat.

Rohkem infot

Rohkem infot

• L-seeria optika
• Kerge
• Kõrge pildikvaliteedi ja F4.0 avaga 24–70 mm objektiiv
• 4-stopi pildistabilisaator
• Sisseehitatud pildistabilisaator
• Makrofunktsioon kuni 0.7x suurendus
• Kaks asfäärilist ja kaks UD läätse
• Kiire autofookus
• Tolmu- ja niiskuskindel
• Üheksa labaga pehme bokehiga ava

L-seeria kvaliteet
See objektiiv sisaldab endas Canoni kõrgeima standardi L-seeria optikat, ehituskvaliteeti, usaldusväärsust ja kasutusmugavust. Objektiiv on ilmastikukindel ja seega ei pääse objektiivi sisse niiskus ja tolm, ning võid teda kasutada ka väga karmides tingimustes.

Pidev ava F4.0
Suur ava F4.0 toob kasutajani hämmastava jõudluse kehvades valgustingimustes ja suure kontrolli teravussügavuse üle. Ava F4.0 on võimalik kogu fookuskauguse ulatuses võimaldades fotograafidel kasutada kiireid säriaegu ka zoomides.

Pildistabilisaator
EF 24 -70 F4.0 L IS USM sisaldab endas Canoni pildistabilisaatorit, mis võimaldab kasutada kuni 4-stoppi pikemat säriaega, tehes objektiivi ideaalseks käest pildistamiseks. Pildistabilisaatorist on kõige rohkem kasu hämaras pildistamisel, objekti jälitamisel või päevasel ajal liikuvast sõidukist pildistamisel.

Super UD ja asfäärilised läätseelemendid
See objektiiv sisaldab endas Super UD (ülimadala dispersiooniga) klaaselementi, mis elimineerib teisesed kromaatilised aberratsioonid, ning asfääriline lääts korrigeerib sfäärilised aberratsioonid. Tulemuseks teravad, ülikõrge kontrastiga, moonutusteta fotod kogu zoomi ulatuses.

Super Spectra vääristus
Optimiseeritud Super Spectra läätsevääristused vähendavad peegeldumisest tekkivaid pildidefekte, mis tekivad digipeegelkaameratel, kui valgus sensorilt objektiivi sisse tagasi peegeldub. Spetsiaalne vääristus aitab ka reprodutseerida tõetruimaid värve ja suurendada kontrasti.

Kiire, vaikne autofookus
Ringikujuline USM mootor võimaldab ülimalt täpset, kiiret ja vaikset autofookust. Lisaks sellele on võimalik ka pidev manuaalne teravustamine ilma fookustamisrežiimi vahetamata. Minimaalne fokusseerimiskaugus on 0.38cm kogu fookuskauguse ulatuses ning maksimaalne reproduktsiooni suhtarv 0,7x.

Meeldiv tausta udustamine
Ümmargune ava võimaldab perfektset tausta udustamist pildistades suure avaga - ideaalne sügavusefekti tekitamiseks, ning objekti taustast isoleerimiseks.

Lisainfo

TootjaCanon
TüüpLainurk
Fix / ZoomZoom
SobivusTäiskaader
StabilisaatorStabilisaator puudub
BajonettCanonile
VahemikNormaal
VahemikTele

Seonduvad tooted

30 toodet samas kategoorias

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka: