Kategooriad

Uued tooted

Eripakkumised

Viktor Koshkin

Viktor Koshkin

Moefotograaf

“Foto inimesest muutub tihtipeale huvitavamaks, kui me asetame selle inimese konteksti, st. keskkonda, lokatsiooni. Aga tihtipeale ei ole neis lokatsioonides sobiv valgus inimese ja keskkonna mõjusaks väljatoomiseks. 

Väga tihti puudub neis mõjusates keskkondades ka elektrivool, väga tihti on need keskkonnad autoteedest kaugel ja kõrgel. Ja need võivad olla ka väga märjad ja mustad. Kõik see ei võimalda teil kasutada tavalisi stuudiovälke - küll aga võimaldab teil edukalt kasutada nö. "aparaadivälke" ehk strobismi. 

Strobism on maailmas väga arenenud ja leiab väga laialdast kasutamist - ja seda ka proffide hulgas. Turul on hulgaliselt abivahendeid valguse loominguliseks muutmiseks ja mul on väga hea meel, et 35mm on võtnud selle alternatiivse, täielikku loomingulist vabadust võimaldava suuna arendamise oma südameasjaks.“

Toomas Volkmann

Toomas Volkmann

Moefotograaf

“Phottix Strato II Multi on üks äärtult tore vidin, mis teeb töö stuudiovälkudega eriti mugavaks. Kuna pole ise just suur tehnikahull, kes igapäev jälgiks fototehnika uudistevoogu, siis aitab see kogu igapäevase stuudiotöö teha ülimalt mugavaks.

Eks pildistavad paljudki stuudios kompakt-välguga, et avada stuudiovälke. Paljuski lihtsalt seepärast, et igasugune tehniline abivahendi hinnaklass on tundunud ja on ka olnud piisavalt kallis. Mitte see, et kättesaamatu, vaid igapäevabisnessis on prioriteedid omas kindlas järjekorras... Teadagi :-)

Phottix on oma hinna ja kvaliteedi suhtes väga heas lahtris. Rääkimata sellest, et piisavalt raske kaamera võib välklambi võrra kergemaks teha ja samas ka mitte enam mõelda sync juhtmele, mis alati liiga lühikeseks jääb või ühendus kõige olulisemal hetkel üles ütleb...“

Kaupo Kokkas

Kaupo Kikkas

Reklaami- ja portreefotograaf

“Phottix Strato raadipäästikute komplekt on saanud endale kindla koha minu fotokotis. Tegu on universaalse abimehega, millega saan avada nii erinevaid välke, kui ka kaamerat ning ma ei vaja selleks enam muid lisaseadmeid.

Minu Strato komplekt on minuga reisinud juba nii Amazonase dzunglis kui kõrbes ja aidanud luua kõige erilisemaid valgusolukordi.“

Remo Savisaar
Remo Savisaar

Auhinnatud loodusfotograaf

“Mulle hakkas 35mm.ee silma, kui otsisin alternatiivseid tooteid. Tutvusin nende valiku ja hindadega - valik oli lai ning hinnad soodsad.

Vajasin tollal lisaks juba olemasolevale originaaltootele alternatiivi ning sealt ma selle ka leidsin. Valituks osutus Phottixi raadioühendusega 4in1 välgusaatja-pult, millega olen tänini rahul.”

Mats Õun
Mats Õun

Kunstpiltnik

“Eestis on fotokaup oluliselt kallim, kui Euroopas või USA-s. Paljude harrastajate ja professionaalide jaoks on sellest tulenevalt huvipakkuvaks teemaks bränditoodete ja nn. kolmandate firmade toodangu hinna/kvaliteedi suhe.

Pole saladus, et professionaalid on valdavalt bränditoodete usku, pidades neid konkurentsitult kvaliteetsemateks. Kas aga alati on mõttekas osta mitu korda kallimat, kuid peaaegu samaväärset toodet üksnes tuntud tootjalogo pärast? Prestii ja immitsa - jah!

Majanduslikust aspektist - mitte alati.

Sellest tulenevalt osutub huvipakkuvaks 35mm.ee, mis pakub kasutusomadustelt bränditoodetega võrreldavad, kuid oluliselt odavamaid kolmandate firmade tooted. Kasutan ise 35mm.ee vahendusel soetatud Phottix Strato II välklambi saatja/vastuvõtja komplekti ja olen sellega väga rahul. Võrreldes suuremates fotopoodides pakutavate analoogiliste toodetega on võit hinnas ca 2,5 korda.

35mm.ee on pakub Eestis fotokaupade müügimaastikul tervitatavat alternatiiv nii harrastajatele kui professionaalidele.”

Meelis Adamson
Meelis Adamson

Fotograaf

“Isiklikult mulle on jätnud sügava mulje 35mm ülim kliendisõbralikkus ja abivalmidus - tuua tellitud kaup õhtul 22.30 koju kätte - sellist teenindust pole minu silmad veel näinud.

Samuti tõstaks esile toodete kvaliteeti, mille osas pole pidanud siiani kordagi pettuma.”

Karl Ander Adami
Karl Ander Adami

Loodusfotograaf

"Hea foto vormimiseks on mul aeg-ajalt ikka tarvis olnud enda fototehnikaparki uuendada.

Tihtipeale maksavad fototarvikud terveid varandusi, kuid on võimalik ka taskukohasemate hindadega hakkama saada ja sealjuures järele andmata kvaliteedi osas.

Eestis pole just teab mis palju fototarvikuid müüvaid ettevõtteid, veel vähem on neid, mis müüvad oma tooteid taskukohaste hindadega ja veel pärast esimest ostu püsikliendile mõeldud soodustustega.

Seepärast mulle 35mm.ee meeldibki. Soodsad, kvaliteetsed tooted ning hüva nõu asjaarmastajatelt."

Aigar Kull
Aigar Kull

Loodusfotograaf

"35mm on hea ettevõtmine, sest hinnad on meeldivalt taskukohased nii algajale, kui ka profile. Samas saab professionaalset selgitust toodete omadustele kui ka nendega töötamiseks.

Kaupade kiire ja täpne kohalejõudmine kliendile ongi edu alus, mis teeb 35mm-st usaldusväärse partneri."

Priit Raudla
Priit Raudla

Harrastusfotograaf

"35mm.ee lehelt leiab nii algaja kui ka professionaalne fotograaf endale soodsa hinna ja hea kvaliteediga fototarbeid.

Eriti meeldib mulle võimalus rentida strobistile mõeldud vahendeid nagu näiteks välgustatiivid, vihmavarjud, saatjad jms. Tõsi, kui jõuab kätte tagastus aeg, siis mitte kuidagi ei taha neist enam loobuda. Võtan ühendust 35mm.ee-ga ja palun endale saata arve.

See omakorda paneb mind veelgi rohkem pildistama ja avastama neid fotograafia tahke, millede olemasolust pole aimugi olnud."