Aputure Trigmaster Plus 2.4G saatja-vastuvõtja 1tk (Canonile)

Laos

49,00 €

Uus

Trigmaster Plus 2.4G on ühte taskusse mahtuvasse seadmesse konstrueeritud saatja ja vastuvõtja. Kasutage välgul olevat saatjana ja kaameral olevat vastuvõtjana. Enam ei pea kasutama liigseid seadmeid. Komplektis on 1 trans-reciverit. Seadet saab kasutada ka kaamera päästikuna. Sobib enamus Canon EOS peegelkaameratega. Sobib ka stuudiovälkude avamiseks.

 

Garantii 2 aastat.

Rohkem infot

Rohkem infot

Tehnilised näitajad:
Mõõdud: 80 x 48 x 27mm
Toide: 1.5V AAA aku/patareid(x2)
Signaal: 2.4G wireless
Maksimum töökaugus: 120 meetrit
Kanaleid: 6
Maksimaalne välgusünkroon: 1/250s (sõltub kaamerast)
Standby režiim: 2000 tundi
Töörežiim: 100 tundi

 

Nutikas saatja-vastuvõtja. Usaldusväärne 2,4 G signaal
Seade kasutab 2,4 G juhtmevaba sagedust, mis ei ole väga vastuvõtlik segajatele. See on palju stabiilsem, usaldusväärsem ja tundlikum kui muud brändid, mis kasutavad aegunud 433 MHz sagedust.

 

Suur ulatus
Päästke välk lahti kuni 120 meetri kauguselt ja mistahes nurga alt. Pildistage kasvõi subjekte, mis teises staadioni otsas.

 

Kõik ühes saatja-vastuvõtja
Trigmaster Plus 2.4G on ühte taskusse mahtuvasse seadmesse konstrueeritud saatja ja vastuvõtja. Kasutage välgul olevat saatjana ja kaameral olevat vastuvõtjana. Enam ei pea kasutama liigseid seadmeid.

 

Neli funktsiooni ühes
Kaamera päästiku juhtimine juhtmega režiimis
Kaamera päästiku juhtimine juhtmevabas režiimis
Kaameravälgu juhtimine
Stuudiovälgu juhtimine

 

Sidepäästiku režiim
Päästke kaamera ja välklamp samaaegselt käes olevast päästikust nautides samal ajal täielikku liikumisvabadust. Seda on võimalik kasutada paljudel erinevatel eesmärkidel.

 

Mitme kaamera päästmine
Trigmaster Plus 2.4G-ga päästate lahti samal ajal mitu kaamerat. Tehke samast stseenist pilte erinevate nurkade alt, samaaegselt. Eriti kasulik spordivõistlustel.

Seonduvad tooted

30 toodet samas kategoorias