Canon 800D kere

Toote tarneaeg on 7-12 tööpäeva

619,00 €

Uus

Kasutajasõbralik kaamera, mis suudab alles alustava fotograafi panna tegema suurepäraseid fotosid. 24,2 megapiksline sensor ja eriti kiire 45 teravustamispunktiga automaatteravustamissüsteem ja mitmekülgsed juhtnupud. Vähese müraga ülidetailsed kujutised. Võimas DIGIC 7 protsessor.

Garantii 3 aastat. 

Kaameraga tuleb kaasa 4 tunnine koolitus.

Küsi ka järelmaksu ja fototehnika kindlustust!

 

 

Rohkem infot

Rohkem infot

45-punktiline teravustamissensor
Uue lisandina on EOS 800D kaameratel eriti kiire 45 teravustamispunktiga teravustamissüsteem.
Iga teravustamispunkt on risttüüpi, mis tähendab, et see lukustab teie subjekti kiiresti ja täpselt, et saavutaksite suurepärased tulemused sporti, portreesid või maastike jäädvustades.

Kiire protsessor tegevuse jäädvustamiseks 
Kiire DIGIC 7 protsessoriga saate jäädvustada kiirusel kuni 6 kaadrit/s ning te ei maga kunagi ühtegi olulist hetke maha. 7560 piksliga mõõtesensor tagab püsiva ja täpse säri ning väreleva valguse tuvastuse.

Väreleva valguse tuvastus 
Värelev valgus, näiteks päevavalguslampide valgus, võib pildistamisel või filmimisel põhjustada heleduse ja värvuse muutumist. EOS 800D suudab selliseid valgustingimusi tuvastada ning ajastada iga kaadri väreleva valguse maksimumtugevusele, et saada ühetaolised tulemused.

Jäädvustage erakordseid detaile 
24,2 MP sensor jäädvustab erakordseid detaile, et saaksite oma pilte printimiseks kärpida ja suurendada, ning tänu kiirele DIGIC 7 protsessorile ei maga te kunagi ühtegi otsustavat hetke maha.

Lihtne juhtmevaba opereerimine 
Ühenda oma nutiseade lihtsalt kaameraga ja naudi kiiret ja probleemideta fotode jagamist.

Loomingulised videorežiimid 
Kaamera toetab Full-HD 1920 × 1080 50p/60p videosalvestust. Video time-lapse režiim ja HDR-video režiim laiendavad teie loomingulisi võimalusi videote jäädvustamisel

Seonduvad tooted

30 toodet samas kategoorias