Manfrotto statiiv MT190XPRO4

249,00 €

Uus

Manfrotto uuendatud disainiga 190 statiivid on veel paremad, kui varem. Esimeseks suureks muudatuseks on kesksamba horisontaalse asendi mehhanismi integreerimine statiivi kesksamba kinnituse sisse. See teeb MT190XPRO4 statiivi veel kompaktsemaks, samal ajal avardades statiivi kasutusvõimalusi.


Garantii 2 aastat.

Küsi ka järelmaksu ja fototehnika kindlustust!

Rohkem infot

Rohkem infot

Vertikaalasendist horisontaalasendisse liigutamine on lihtne ning kiire, ei vaja statiivi lahti monteerimist ning saab teha ka siis, kui kaamera on statiivile kinnitatud.

 

MT190XPRO4 statiivi jalgade fikseerimiseks kasutatakse uut Manfrotto Quick Power Lock hoobasid, mis fikseerivad jala sektsiooni kiirelt ning kindlalt. Uus QPL kinnitus on disainitud võimalikult mugava opereerimise eesmärgil, kuid parandavad ka statiivi jäikust ning stabiilsust. Lisaks saab iga jala kaldenurka muuta individuaalselt tänu ülimugavale nurgavaliku süsteemile. 
 
Manfrotto MT190 seeria statiividel on ka integreeritud vesilood statiivipea kinnitusaluse juures. Lood keerleb aluse ümber, võimaldades selle asukohta kasutajal vabalt valida. Tänu sellele on võimalik lood panna sellisesse asendisse, kus seda kõige parem vaadata on ning vältida loodi kaamera juhtnuppudele ette jäämist. 
 
Uuel 190 statiivil on lisaks ka Easy Link ühendus, mis vimaldab kiirelt ja mugavalt statiivi külge lisaks kaamerale ühendada ka erinevaid foto- ning videotarvikuid, nagu LED valgustid, reflektorid või hoopis liigendkäe. Selle tulemina saab statiivi vabalt kasutada ka stuudios.
 
Maksimaalne töökõrgus: 160 cm
Töökõrgus kesksambata: 135 cm
Minimaalne töökõrgus: 8 cm
Pikkus transpordiasendis: 49 cm
Maksimaalne koormus: 7 kg
Kaal: 2,1 kg
Jala sektsioonide arv: 4
Jala diameeter: 26 mm, 22,5 mm, 19 mm, 15,5 mm
Jalgade kaldenurgad: 25°, 46°, 66°, 88°
Pea kinnitus: 3/8''

30 toodet samas kategoorias