National Geographic õlakott Medium Messenger Bag (NG2476), khaki

159,00 €

Uus

Stiilne ja praktiline
See National Geographic õlakott on ideaalne fotograafile, kes soovib lisaks fotovarustusele ka muud kaasas kanda. Kotti mahub koos peegelkaameraga kaks objektiivi, kuni 15.4-tolline sülearvuti ning lisatarvikud.

Garantii 2 aastat.
Küsi ka järelmaksu ja fototehnika kindlustust.

Rohkem infot

Rohkem infot

Lisaks kaamerale mahutab kott ka tahvelarvuti. Kott sobib hästi ka videograafile, kuna mahutab kenasti ka videokaamera ning selle lisatarvikud.
Mugavad vutlarid
Koti sees on spetsiaalsed ümbrised kaamerale ning ka tahvelarvutile. Ümbriseid saab ka kotist eemaldada ning selle võrra on kergem asju ümber organiseerida ilma varustust lahti pakkimata. Ümbristel on ka teine eesmärk – need kaitsevad sinu seadmeid kokkupõrkamise eest. Vajadusel võib ümbrised kotist ka täiesti välja jätta ning nii jääb kotti suur vaba ruum.

Lisataskud
Koti esiküljel on tõmblukuga tasku, kuhu mahuvad hästi väiksemad esemed nagu telefon, kaardid või kirjatarvikud. Lisaks on koti klapil ka kaks väiksemat taskut, kus hoiustada näiteks võtmeid või lisaakusid.

Mugavus ennekõike
Õlakotti on äärmiselt mugav kaasas kanda – viska õlale või haara sangast! Reisimisel tuleb kindlasti kasuks koti tagumisele küljel asuv rihm, mille abil saab koti kinnitada ka turvaliselt oma pagasi käepideme külge.
Koti tüüp Õlakott
Materjal Puuvill
Välimised mõõdud 30 × 33 × 18 cm
Sisemine põhiosa mõõt 27,9 × 32 × 16 cm
Sobivad kaameratüübid Keskmised peegelkaamerad
Õlarihm Jah
Värv Khaki
Kaal 1,1 kg

8 toodet samas kategoorias