NIKKOR 35mm AF-S F1.8 G

Hea pakkumine! Nikkor AF 35mm F2D

549,00 €

Uus

Kiire FX-formaadis põhiobjektiiv valgusküllase f/1,8 ava ja klassikalise 35 mm fookuskaugusega. See mitmekülgne ja kerge objektiiv, milles on kombineeritud klassikaline fookuskaugus ja kiire ava, sobib ideaalselt tänaval pildistamiseks, portreefotograafiaks looduses või laiade maastikupiltide tegemiseks.

Garantii 3 aastat.
Küsi ka järelmaksu!

Rohkem infot

Rohkem infot

35 mm fookuskaugus annab ajatud, lummavad pildid, kiire maksimaalava f/1,8 võimaldab ilusat, sujuvat bokeh-efekti ja selgeid pilte hämaras valguses. Selle objektiivi optika on loodud kõrge eraldusvõimega andurite jaoks. Mõõtmetelt aga on objektiiv vägagi kaasaskantav, mis annab sulle vabaduse pildistada kõige erinevamaid stseene nende täies ilus.

Kiire FX-formaadis põhiobjektiiv valgusküllase f/1,8 ava ja klassikalise 35 mm fookuskaugusega.

See mitmekülgne ja kerge objektiiv, milles on kombineeritud klassikaline fookuskaugus ja kiire ava, sobib ideaalselt tänaval pildistamiseks, portreefotograafiaks looduses või laiade maastikupiltide tegemiseks.

35 mm fookuskaugus annab ajatud, lummavad pildid, kiire maksimaalava f/1,8 võimaldab ilusat, sujuvat bokeh-efekti ja selgeid pilte hämaras valguses. Selle objektiivi optika on loodud kõrge eraldusvõimega andurite jaoks. Mõõtmetelt aga on objektiiv vägagi kaasaskantav, mis annab sulle vabaduse pildistada kõige erinevamaid stseene nende täies ilus.

Lisainfo

TootjaNikkor
VahemikLainurk
TüüpFix
SobivusTäiskaader
BajonettNikonile
VahemikNormaal

Seonduvad tooted

30 toodet samas kategoorias