Nikkor AF-S 70-300mm F4.5-5.6 G IF ED VR

639,00 €

Uus

AF-S VR 70-300 f / 4,5-5,6G IF-ED on kõrgetasemeline suurepärane telefoto suumobjektiiv, mis vastab nii digitaalse kui ka 35 mm filmi formaadiga SLR-kasutajate nõuetele. See pakub 4,3-kordse suumi ulatusega 70–300 mm (105–450 mm DX Nikon D-SLR-i puhul) ja ED klaasist elementide omadusi (ülimadal hajutus), mis tagavad suurepärase optilise talitluse.

 

Tarneaeg 10-14 päeva.

Garantii 3 aastat.

Rohkem infot

Rohkem infot

See objektiiv sisaldab Nikoni teise põlvkonna vibratsiooni vähendamise süsteemi (VR II), mis võimaldab paindlikku käelt hoides pildistamist, stabiliseerides kujutise vastavalt katiku kiirusele, mis on neli korda kiirem tavaliste objektiividega võrreldes (nagu selgus Nikoni sooritustesti põhjal).

 

SWM (Silent Wave Motor) ja IF (sisemine teravustamine) tagavad kiire ja vaikse teravustamise ning üheksa labaga ümmargune objektiiviava sulandab sujuvalt fookusest väljasolevad elemendid, et luua loomulikku ja harmoonilist tausta.

 

  • 4,3-kordne ülivõimas suum ulatusega 70–300 mm. Võrdväärne 105–450 mm-iga, kasutatuna koos DX-formaadis D-SLR-kaameraga.
  • SWM (Silent Wave Motor) võimaldab vaikset automaatset teravustamist ühes kiire ja mugava lülitamisega automaatse ja käsitsi teravustamise vahel.
  • IF (sisemine teravustamine) fikseeritud objektiivi pikkuse ja mittepöörleva eesmise elemendiga võimaldab kasutada ringpolariseeritud filtreid ja objektiivile paigaldatavaid välgu lisatarvikuid.
  • VR II pakub võrdväärset katiku kiiruse stabiilsust, mis on 4 sammu kiirem (nagu ilmnes Nikoni sooritustesti põhjal). Tavarežiim kompenseerib käelt pildistamisel vibratsiooni ja aktiivne režiim vähendab mehaaniliselt tekkiva vibratsiooni.
  • 2 ED klaasist elementi minimiseerivad kromaatilist aberratsiooni kogu suumi ulatuses, tagades samas kõrge eraldusvõime ning kontrastsuse.
  • Teravustamise valikud — automaatne käsitsi reguleerimisega ja ainult käsitsi.
  • Tänu üheksa labaga ümarale objektiiviavale segunevad fookusest väljasolevad elemendid sujuvalt loomulikuks taustaks.
  • Filtri lisatarviku suurus on 67 mm (mitte-pöörlev).
    •  

Lisainfo

TootjaNikkor
TüüpTele
Fix / ZoomZoom
SobivusTäiskaader
StabilisaatorStabilisaator puudub
BajonettNikonile

Seonduvad tooted

30 toodet samas kategoorias