Canon EF 14mm F2.8 L II USM

Tarneaeg on 7-12 tööpäeva

1 799,90 €

Uus

Ülilainurk-objektiiv ülinõudlikule professionaalile, millel täiesti uus optiline ehitus ja UD ja asfäärilised elemendid esmaklassilise pildikvaliteedi jaoks. Suurim ava f/2.8 võimaldab kasutada objektiivi ka hämaras.

 

Garantii 3 aastat.

Küsi järelmaksu!

Rohkem infot

Rohkem infot

• L-seeria ehitus ja optika
• Suur ava f/2.8
• Kiire, vaikne USM autofookus
• Super Spectra vääristus
• Ümmargune ava suurepäraseks tausta udustamiseks
• Asfääriline ja UD läätseelemendid
• Vutlar ja valgusvarjuk

 

Sfääriline perspektiiv
EF 14 mm F2.8 L II USM on hingetukstegeva 114° vaatenurgaga. Ideaalne suurte objektide lähedalt jäädvustamiseks, põnevate maastikufotode pildistamiseks või võteteks kitsastes ruumides. Seda väljendusrikast objektiivi on hea kasutada ka lähedal olevate subjektide taustast eraldamiseks.

 

L-seeria kvaliteet
See objektiiv sisaldab endas Canoni kõrgeima standardi L-seeria optikat, ehituskvaliteeti, usaldusväärsust ja kasutusmugavust. Objektiiv on ilmastikukindel ja seega ei pääse objektiivi sisse niiskus ja tolm, ning võid teda kasutada ka väga karmides tingimustes.

 

Suur ava f/2.8
Suur ava f/2.8 võimaldab kasutada lühemaid säriaegu pildistades hämaras, ilma vajaduseta kasutada välklampi. Suur ava võimaldab ka täielikku kontrolli teravussügavuse üle.

 

Asfäärilised ja UD läätseelemendid
Optimaalse pildikvaliteedi jaoks on selles objektiivis kaht tüüpi spetsiaalsed läätseelemendid: asfäärilised elemendid korrigeerivad sfäärilisi aberratsioone ja Super UD (ülimadala dispersiooniga) elemendid elimineerivad teisesed kromaatilised aberratsioonid. Tulemuseks on terav, kontrastne, moonutusteta pildikvaliteet kogu kaadri ulatuses.

 

Kiire, vaikne autofookus
Ringikujuline USM mootor võimaldab ülikiiret autofookust, olles samaaegselt peaaegu kuulmatu. Võimalik on ka pidev manuaalne fokusseerimine ilma vajaduseta fokusseerimisrežiimi vahetuseks.

 

Super Spectra vääristus
Optimiseeritud Super Spectra läätsevääristused vähendavad peegeldumisest tekkivaid pildidefekte, mis tekivad digipeegelkaameratel, kui valgus sensorilt objektiivi sisse tagasi peegeldub. Spetsiaalne vääristus aitab ka reprodutseerida tõetruimaid värve ja suurendada kontrasti.

 

Meeldiv tausta udustamine
Ümmargune ava võimaldab perfektset tausta udustamist pildistades suure avaga - ideaalne sügavusefekti tekitamiseks, ning objekti taustast isoleerimiseks.

 

Lisavarustus
EF 14 F2.8 L II USM objektiiviga tuleb kaasa vutlar ja valgusvarjuk

Lisainfo

TootjaSamyang
TüüpLainurk
Fix / ZoomFix
SobivusCrop
BajonettCanonile

Seonduvad tooted

30 toodet samas kategoorias