Tamron SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD G2 (Nikon)

Toote tarneaeg on 2-3 tööpäeva

1 189,00 €

Uus

Tamroni uus SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD G2 teleobjektiiv on edasiarendus vanast 70-200mm objektiivist. Uuel objektiivil on võetud kasutusele uus autofookuse mootor ning parendatud stabilisaatorit; loomulikult ka uuendatud optilist disaini.


Garantii 5 aastat. Küsi ka järelmaksu!

Rohkem infot

Rohkem infot

Uus optiline disain

Uue 70-200mm objektiivi sisemus on täielikult muutunud. Uus disain parandab pildikvaliteeti ja bokeh efekti. Uueks optiliseks valemiks on 23 elementi 17 grupis. Nende 23 elemendi seas on ka XLD (eriti madala dispersiooniga) ning LD (madala dispersiooniga) klaaselemendid, vähendades oluliselt kromaatilist aberratsiooni ning tagades kõrge lahutusvõime ka kaadri äärealadel. Klaasidele on kantud ka erinevad vääristused – eBand Coating nanovääristus on ülimadala refraktiivsuse indeksiga ning eemaldab peegeldused elementide pinnalt. Eesmine element on saanud ka fluoriinvääristuse, tõrjudes õli, niiskust ja mustust – niimoodi saad lihtsa vaevaga pritsmed, sõrmejäljed jms objektiivi pinnalt ülikergelt eemaldada.


Tipptasemel teravustamine

Tamron on uuel objektiivil vähendanud lähima teravustamiskauguse 95 cm peale. Lisaks teravustamiskauguse muutmisele on uuendatud ka teravustamismootorit. Sellel on parema väändemomendiga USD mootor. See tähendab paremate algoritmide rakendamist ning lausa kahe mikroprotsessori integreerimist objektiivi autofookuse juhtimiseks. Objektiivil on ka pidev käsitsi teravustamise funktsioon, mis võimaldab jooksvalt objektiivi tööd vajadusel korrigeerida, mis on juba muutunud iseenesest mõistetavaks funktsiooniks.

Hoiab pildid selged ja teravad

Tamron VC pildistabilisaator on saanud mitmeid hädavajalikke uuendusi ning pakub kuni 5-stopist stabilisatsiooni. Sel on lausa kolm töörežiimi, andes kasutajatel paindlikkuse objektiivi kasutades. Esimene neist režiimidest on standardrežiim – tasakaal stabiliseeritud foto ning pildiotsija pildi vahel. Režiim kaks on spetsiaalselt liikuvate subjektide pildistamiseks nn panning tehnikaga – sisuliselt pakkudes ainult vertikaalset stabilisatsiooni. Režiim kolm seab lõppfoto esikohale ning sisuliselt pildiotsija eelvaadet ei stabiliseeritagi. Mis veel – esimest režiimi on võimalik kasutajal ise seadistada TAP-In Console tarkvara kaudu (prioriteet foto kvaliteedile või pildiotsija kuva stabilisatsioonile).


Ühildub Tamron telekonverteritega

Uus SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD G2 objektiiv ühildub ka Tamroni TC-X14 ning TC-X20 telekonverteritega, tehes objektiivist 96–280 mm või 140–400 mm teleobjektiivi. See omakorda annab suurema paindlikkuse fotograafidele, kes vajavad tihti suuremat ulatust, samas kvaliteedi ja valgusjõu arvelt ohverdusi tegemata.

Fookuskaugus: 70–200 mm
Maksimaalne ava: f/2.8
Minimaalne ava: f/22
Optiline konstruktsioon: 23 elementi 17 grupis
Teravustamine: Autofookus , Manuaalne fookus
Teravustamismootor: USD (Ultrasonic Silent Drive) mootor
Pildistabilisaator: Jah
Stabilisaatori võimekus: 5 stoppi
Lähim teravustamiskaugus: 95 cm
Diafragma labade arv: 9

Läbimõõt87,88 mm

Pikkus 193,04 mm

Kaal 1500 g

Filtrikeere 77 mm
Ilmastikukindlus: Tolmukindel ja niiskuskindel

Lisainfo

TootjaTamron
TüüpTele
Fix / ZoomZoom
SobivusTäiskaader
BajonettNikonile

Seonduvad tooted

30 toodet samas kategoorias