Nikon SB-700 välklamp

315,00 €

Uus

Mitmekülgne, lihtsalt kasutatav kiirvälk, mis ühildub Nikoni FX- ja DX-formaadis ühe objektiiviga peegelkaameratega ja Nikoni Loovvalgustussüsteemiga. See on uskumatult vaistlikult kasutatav ja sel on hulgaliselt täiustatud funktsioone, mille abil on lihtne valguse kvaliteeti ja suunda kontrollida. Juhtarv 25.


Garantii 2 aastat.

Küsi ka järelmaksu!


Rohkem infot

Rohkem infot

Kolm valgustusmustrit pakuvad täielikku kontrolli välgu ulatuse üle ja lihtsalt juurdepääsetav A:B-režiim võimaldab juhtmevabalt mitut välguseadet juhtida. Väikese korpuse tõttu on see täiuslik seade, mida hoida käepärast, kui tahate loovalt pildistada või keerulistes valgustustingimustes tasakaalustatumaid pilte saada.

 

Mitmekülgne I-TTL (nutikas TTL) kiirvälk, mis ühildub FX- ja DX-formaadis ühe objektiiviga peegelkaameratega ja Nikoni Loovvalgustussüsteemiga.

Mitme-astmeline võimas suum: katab laia 24–120 mm fookusnurga.

Vaistlikult kasutatav: suur lihtsalt loetav LCD-ekraan ja mugavalt paigutatud juhtnupud teevad sätete reguleerimise lihtsaks.

Juhtnumber: 25 (EVEN) / 28 (STD) / 30 (CW) (FX-formaadis, ISO 100, m, 35 mm). Maksimaalne juhtnumber: 38 (STD, FX-formaadis, ISO 100, m, 120 mm).

 

Keskelekaalutud, tasakaalustatud ja standardset valgustusmustrit saab valida vastavalt konkreetsele pildistamisolukorrale.

Kiire taaskasutusaeg: umbes 2,5 sekundit NiMH- või leelisakut kasutades ja umbes 3,5 sekundit liitiumakuga.

A:B-režiim kiireks juhtmevabaks juhtimiseks: võimaldab kontrollida A- ja B-rühma kiirvälgu seadmete valgussuhet.

Püsivara saab uuendada ühendatud kaamera salvestusmeediumi kaudu.

 

Automaatne termokaitsesüsteem: hoiatab liigse temperatuuritõusu eest intensiivsel pildistamisel ja pikendab vajaduse korral taaskasutusaega.

Automaatne filtrituvastus: kiirvälk reguleerib automaatselt ühendatud kaamera värvitemperatuuri sätteid vastavalt kasutatava filtri värvile.

Automaatse teravustamise abi valgusti:katab fookuskauguse 24–135 mm*. Ühildub multi-CAM3500 automaatse teravustamise anduritega.

Seonduvad tooted

30 toodet samas kategoorias

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka: