Droon DJI Inspire 1 v2.0

2 299,00 €

Uus

Võrreldes versioon 1.0-ga on kasutusel uued mootorid (DJI 3510H) ja propellerid(DJI 1345T), vanad mootorid ja propellerid ei sobi V2.0 mudeliga. Lisaks on uus gimbal/kaamera vibratsiooni plaat.

Garantii 2 aastat.

Rohkem infot

Rohkem infot

 • Võimekas platvorm, mis on valmis kohe lendama

  Inspire 1 on loodud võimalikult kerge, paindliku ning võimeka platvormina, et pakkuda kasutajale maksimaalset kasutuskogemust. Lennumasin koos oma kaameraga on valmis kohe lendama - ei mingit tülikat seadistust ega komplekteerimist - lihtsalt mõni minut ning oledki taeva all lendamas. See on nagu hoias tulevikku enda käes.

  Veel võimsam toitesüsteem ning mootorid

  Tagasi joonestuslauale ning kõik aspektid üle vaadata on see, mida DJI tegi Inspire 1 platvormi luues. Selle tulemusena on Inspire 1 täiesti unikaalse lahendusega, alates mootorist, lõpetades energiasästu ning vastupidavusega.

  Parendatud aerodünaamika

  Inspire 1 raam on valmistatud süsinikfiibrist, mis tagab vastupidavuse ning jäikuse, samas jättes drooni kaalu võimalikult väikeseks. Lisaks liigutatakse drooni "käed", kuhu mootorid kinnitatud, kaamerast kõrgemale ühe nupulevajutusega. Selle lahendusega tagatakse 360° vaade kaamerale, sõltumata sellest mis suunas ning kuidas sa lendad.
  Iga komponent, iga osa Inspire 1 droonil on loodud võimalikult aerodünaamiliselt, mis parendab kontrolli drooni üle. Lisaks tagab see ka pikema lennuaja ühe laadimisega.

  Modulaarne, uuendatav süsteem

  Inspire 1 stabilisaator ning kaamera on drooni küljest eemaldatavad. See võimaldab platvormi turvalisemalt transportida ning tulevikus ka uuendada või laiendada.

  Uus kaamera ning stabilisaator

  DJI pani Inspire 1 loomisel väga suurt rõhku just kaamerale ning selle stabilisaatorile. Tulemiks on äärmiselt võimekas stabilisaator, kuhu on koondatud DJI aastatepikkune kogemus stabilisaatorite loomisel. Lisaks, Sony Exmor sensoriga kaamera tagab kristallselge pildi ning video.

  • Video: 4K (3840×2160 pikslit) 24/30 kaadrit/sek; 1080p (1920×1080 pikslit) 24/30/60 kaadrit/sek
  • Fotod: 12 megapikslit
  • Objektiiv: 9 elementi 9 grupis, 1 asfääriline element
  • 1/2,3" Sony Exmor CMOS sensor
  • 94° vaatenurk
  • 3-suunaline 360° pööratav kaamera kinnitus/stabilisaator

  Reaalajas HD lahutusvõimega eelvaade

  Lendamise ajal kuvatakse ühendatud nutiseadmesse 720p HD video reaalajas. Niimoodi tekib lausa tunne, et lendaks ise taeva all. Kõrge lahutusvõime lihtsustab omakorda kadreerimist ning videosalvestust.
  See kõik on võimalik tänu parendatud DJI Lightbridge tehnoloogiale, mis võimaldab eelvaadet kuvada kuni 2 kilomeetri kauguselt.

  Kahe puldi võimalus

  Äärmiselt keeruline on lennata drooniga kitsastes oludes ning samal ajal sättida ka kaamerat õige nurga alla. Seetõttu saab DJI Inspire 1 drooniga kasutada paralleelselt kahte pulti. Sellist lahendust kasutades saab üks olla piloodi rollis ning juhtida drooni lendu, samal ajal teine operaator juhtida kaamerat õigesse suunda ning keskenduda filmimisele või pildistamisele.
  Iga kasutaja saab kasutada enda ekraani/nutiseadet ning näha reaalajas täpselt, mida filmitakse või pildistatakse. Koostööd tehes saab luua veel kvaliteetsemaid ning keerulisemaid võtteid.

  Lenda ka siseruumides, kasutades visuaalset positsioneerimist

  Siseruumides lendamine on alati olnud keeruline, ka kogenud droonipilootidele. DJI uus Vision Positioning tehnoloogia kasutab spetsiaalset kaamerat ning ultrahelilaineid, et tuua ka GPS ühenduseta siseruumis lendamisse lihtsust ja kergust. See tehnoloogia võimaldab Inspire 1 kaameral hoida oma asukohta, peatuda kui puldist lahti lastakse ning reageerida igale käsklusele täpselt.

  Intelligentne toitesüsteem

  Täielikult integreeritud intelligentne aku, mis toidab Inspire 1 kaamerat, haldab ennast pea täielikult iseseisvalt. Lennates annab kasutajale reaalajas teada täpselt, kui palju on akul veel mahutavust ning uuendatud algoritmid arvutavad välja täpse lennuaja ning kauguse. Vajadusel ütleb ka, et millal on aeg tagasi lennata, et saaks turvaliselt maandutud.
  Aku jagab täpset infot iga elemendi mahutavuse kohta, teostatud laadimistsüklite arvu ning üleüldist aku vastupidavust. See omakorda hoiab aku töökorras ning Inspire 1 drooni taevalaotusel lendamas aastaid.

  Täisfunktsionaalne rakendus

  Kasuta spetisaalset rakendust oma nutiseadmes ning näe seda, mida drooni kaamera näeb, ka lennu ajal. Lisaks võimaldab see muuta mitmeid seadeid.

  • Manuaalne režiim: muuda kõiki kaamera seadeid, kaasa arvatud ISO tundlikkus, valgetasakaal, säritus ning muud, kasvõi lennu ajal.
  • Kaart ning radar: näe täpselt, kus sinu Inspire 1 asub kaardil ning suhtes endaga. Lisaks saab kaarti suurendada ning vaadata ka hiljutist lennutrajektoori.
  • Dünaamiline kodupunkt: GPS signaali olemas olu korral salvestatakse kodupunktiks see koht, kus operaator asub. Mitmed erinevad seadistused on dünaamilise kodupunkti funktsiooni all, et tagada drooni turvaline naasmine ja maandumine.
  • Automaatne õhkutõus ning maandumine: õhku tõusmine ja maandumine on lihtsam, kui eales varem, ainult ühe sõrmeliigutuse kaugusel. Vajuta korra, tõuseb Inspire 1 õhku, liigutab maandumisjalad kaamera eest ning on valmis filmima. Vajuta veel korra ning Inspire 1 maandub turvaliselt. Nii lihtne see ongi.
  • Telemeetria: jälgi oma Inspire 1 telemeetriat (lennukõrgus, kaugus, kiirus ja palju muud) reaalajas nutitelefoni ekraanilt.

  Võimekas juhtpult

  Inspire 1 juhtpuldi disainimisel arvestati just foto- ning videograafide vajadustega. Kaamera juhtimine - suund ning kalle on eraldi juhtrataste all. Lisaks on sel puldil ka eraldi nupud videosalvestuse ning foto jaoks, et ei peaks kätt puldilt ära võtma.
  Puldil on ka miniHDMI ning USB liides, mis võimaldavad välise ekraani või nutiseadme ühendada otse puldiga.

  Turvaline ning lihtne lendamine

  Isegi siis, kui sa ei ole varem drooniga lennanud, on Inspire 1 kasutamine imelihtne. Vajuta korra nutitelefoni ekraanile ning Inspire 1 tõuseb õhku, liigutab maandumisjalad kaamera eest ning on valmis filmima. Vajuta veel korra ning Inspire 1 maandub turvaliselt. Nii lihtne see ongi.
  GPS signaali olemas olu korral salvestatakse kodupunkt automaatselt ning uuendatakse vastavalt sinu asukohale, mistõttu Inspire 1 teab igal ajahetkel täpselt, kus sa asud. Isegi siis, kui sa peaks ise ringi jooksma lendamise ajal. Niimoodi oskab Inspire 1 turvaliselt naasta sinu juurde - ohu korral või siis, kui aku tühjaks hakkab saama.

  Täielikult lennuks valmis süsteem juba karbist välja võttes

  Kõik, mida sa vajad, on juba komplektis kaasas. Võta Inspire 1 karbist välja ning sul on olemas täispakett aerofotode ning videote tegemiseks. Lihtsalt ühenda oma nutiseade puldile eelvaate jaoks ning mine lendama.

30 toodet samas kategoorias