Droon DJI Phantom 3 4k

899,00 €

Uus

Lummavad, eepilised videolõigud ning fotod sinu sõrmeulatuses. Kujuta ette, et sa salvestad suurele ekraanile sobivad videoid ning fotosid suure värvisügavuse ning teravusega. Seda kõike stabiliseeritud kaameraga, mida on lihtne juhtida ning kasutada.

Garantii 2 aastat.

Rohkem infot

Rohkem infot


 • 4K kaamera

  Kaamera võimaldab jäädvustada 4K videot ja 12MP fotosid. Kaamera kinnitub 3-teljelisele gimbalile. Toetab kuni 64GB suurust mälukaarti.

  Resolutsioon ja kaadrisagedus.

  DCI 4K (4096 x 2160): 24, 25 fps
  UHD 4K (3840 x 2160):24, 25, 30 fps
  1080p (1920 x 1080): 24, 25, 30, 48, 50, 60 fps
  720p (1280 x 720): 24, 25, 30, 48, 50, 60 fps

  Lihtne lennata

  Phantom 3 4K teeb lendamise ülilihtsaks ning intuitiivseks. Õhkutõusust maandumiseni - droon reageerib täielikult sinu käsklustele, samal ajal arvestades automaatselt erinevate tegurite ning parameetritega, et tagada võimalikult stabiilne ning turvaline lend. 

  Võimas mobiilirakendus

  Kogu võimsus sinu sõrmede all. Juhi kaamerat, muuda lennuparameetreid ja palju muud - otse nutiseadmest

  Reaalajas HD lahutusvõimega eelvaade

  Lendamise ajal kuvatakse ühendatud nutiseadmesse HD video reaalajas. Niimoodi tekib lausa tunne, et lendaks ise taeva all. Kõrge lahutusvõime lihtsustab omakorda kadreerimist ning videosalvestust.
  See kõik on võimalik tänu parendatud DJI WiFi video downlink tehnoloogiale, mis võimaldab eelvaadet kuvada kuni 1 kilomeetri kauguselt (CE:500m, FCC: 1200m).

  Intelligentne toitesüsteem

  Täielikult integreeritud intelligentne aku, mis toidab Phantom 3 4K drooni, haldab ennast pea täielikult iseseisvalt. Lennates annab kasutajale reaalajas teada täpselt, kui palju on akul veel mahutavust ning uuendatud algoritmid arvutavad välja täpse lennuaja ning kauguse. Vajadusel ütleb ka, et millal on aeg tagasi lennata, et saaks turvaliselt maandutud.
  Aku jagab täpset infot iga elemendi mahutavuse kohta, teostatud laadimistsüklite arvu ning üleüldist aku vastupidavust. See omakorda hoiab aku töökorras ning Phantom 3 4K drooni taevalaotusel lendamas aastaid.

  Lenda ka siseruumides, kasutades visuaalset positsioneerimist

  Siseruumides lendamine on alati olnud keeruline, ka kogenud droonipilootidele. DJI Vision Positioning tehnoloogia kasutab spetsiaalset kaamerat ning ultrahelilaineid, et tuua ka GPS ühenduseta siseruumis lendamisse lihtsust ja kergust. See tehnoloogia võimaldab Phantom 3 4K droonil hoida oma asukohta, peatuda kui puldist lahti lastakse ning reageerida igale käsklusele täpselt.

  Mugav autopiloot

  Phantom 3 4K puhul saab kasutaja rakendada ka võimekat autopilooti. Kas eelnevalt paika panna kogu lennutrajektoor või hoopis kasutada automaatset õhkutõusu režiimi. Samas on puldil ka eraldi nupp, maandab drooni turvaliselt samas kohas, kust õhku tõusis.

30 toodet samas kategoorias